Паперова карта і джип - реально?

Джипери та їм сочувствующіє :)

Радий запропонувати вам новий тип змагань, котрих ще не було ні в одній імперії, тьфу. В общім я на таких ще не був :)

 

Суть змагання полягає в поєднанні ідей спортивного оріентування (  та джип-змагань. Тобто. В загрібущі руки штурмана видається паперова! Карта з промальованим маршрутом і контрольними пунктами та чіп для отметки. Чіп не губити і не пропивати! Без нього не буде заліку.

 

Штурман, користуючись своїм безмежним досвідом і тверезим поглядом ;) вивчає карту і прокладає маршрут так – щоб узяти всі точки в заданній послідовності за найменший час. Можна брати точки у послідовності – 1,2,3 тут загубився і знайшов 5, узяв її, повернувся – узяв 4 і знову узяв 5 – це залік. Якщо узяти 1,2,3,5,4 – це незалік всього маршруту – будьте уважні!

 

Взяттям точки вважається дотик чіпом для отметки до КП (оранжева така сфера) однією рукою – та машини іншою. На КП будуть судді котрі будуть контролювати цей момент. Суддям не наливати! Вас багато – а суддів мало :)

 

Траса на 80% буде прокладена однакова для лайта та харда (в харді лебідка та сантраки обов’язкові – бо будете звати на евакуацію китайця :) ). Лайт – бере лише свої точки, хард бере частину лайтових і свої. На картах все це буде вказано.

 

Деякі деталі. Траса планується десь 20-25 км діаметром. А скільки ви накатаєте – залежить від вас :) Старт заплановано (попередньо) на 27/10 на 11 годину. В лагері буде гарячий обід. Гарячі закуски. Пісні і пляски після гарячих закусок. Побрийте бороди – швидше за все буде телебачення. Гонка одним днем. Старт планується на 11 годину.

 

Старт буде в трохи незвичному вигляді. Спочатку зелений свисток на початок змагань і лише після цього видаються карти. Тобто вивчати карту і прокладати маршрут – ви будете вже в час гонки.

 

Маршрут прокладено навколо села Шпилівка під Сумами, тобто карти в навігатор можна залити – але це допоможе лише в розумінні де ви. GPS координат КП (контрольних точок) не буде. Шукаєте лише користуючись картою.

 

На брифінгу буде дано вводний курс по користуванню картою. Карта детальна. 5 сантиметрів карти – 1 км траси. Суддями будуть призери по спортивному орінтуванню і я, ваш китаєць :)

 

Після змагань – організаторам буде дуже цікаво вислухати від вас все що ви думаєте по такому виду змагань (про орги козли ми в курсі ;) ) - щоб зрозуміти чи цікаво було, чи має сенс розвивати далі цей напрямок змагань. Із ідей – випустити на трасу поруч з машинами звичайних спортсменів пішки. Вони кажуть – що порвуть нас нафік. Я кажу що ні. Так що виклик вже поступив :)

 

Питання та пропозиції можна надавати або в вайбер 05О8602О22 або в той же телефон.

 

Леха Китаєць.

Паперова карта і джип - реально?
Категорія: OFFROADUKRAINE | Додав: Китаець (07.10.2018)
Переглядів: 752 | Коментарі: 6 | Теги: ПАПЕРОВА КАРТА І ДЖИП | Рейтинг: 4.0/2
Всього коментарів: 6
avatar
2
1
Траса Гівно , сподіваюсь , стане регулярним  biggrin
avatar
2
2
мопед не мой. я тока об'яву (с) :)))
avatar
2
4
А велосипед ?
avatar
1
3
smile
avatar
5
А Чи не будут стоять черги, на точках якщо їх треба брати по порядку? І мені здається що будуть їхать всі паравозіком один за одним. Перша шукатиме точки, а всі остальное їх просто братимуть. wacko
avatar
2
6
Машини стартують не одночасно - а з інтервалом. На кожну точку є як мінімум 2-3 заїзда. Ну і плюс - ми все ж таки сподіваємось що як мінімум на початку деякі будуть блукати - і розірвуть колону ще більше wink smile
avatar